Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

"Cud" że przeżył

Pod Łomżą na drodze lokalnej bmw prawdopodobnie z dużą prędkością "wjechało w drzewa" i się rozpadło. Kierowca przeżył i trafił do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 7 rano na drodze między Jarnutami a Mikołajkami w gminie Łomża. Bmw, jadące prawdopodobnie z dużą prędkością, od Jarnut na łuku drogi wypadło z trasy wprost w las. Po śladach na drzewach widać, że samochód odbijał się od kolejnych "tyczek", na każdej zostawiając frgment pojazdu. Ostatecznie auto rozpadło się na bardzo wiele części porozrzucanych po zagajniku. To, że kierowca przeżył należy raczej rozpatrywać w kategoriach "cudu".

21-letni mężczyzna trafił do szpitala. Droga w tym miejscu jest zablokowana. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę