Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Starym Bożejewem

Dwa samochody i traktor brały udział w wypadku drogowym, do którego doszło na DK64, niedaleko Bożejewa. Droga jest zablokowana, ale lada moment ruch zostanie przywrócony.

W poniedziałkowy poranek, po godzinie 9., na odcinku drogi krajowej 64 Piątnica - Wizna, zderzyły się trzy pojazdy. Choć sytuacja wyglądała niezwykle groźno, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych, niepotwierdzonych informacji wynika, że zamochód dostawczy mercedes jadący w kierunku Wizny uderzył w tył audi, które właśnie wyprzedało ciągnik rolniczy z przyczepą. Skutkiem tego suv uderzył w koło przyczepy rolniczej i stanął w poprzek drogi. 

Początkowo ruch był zablokowany, ale strażacy ściągnęli auto z drogi i ruch miał być przywrócony.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę