Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Assistance – gdy niewielka awaria stwarza znaczące trudności

To może zdarzyć się każdemu, gdy auto niespodziewanie odmawia posłuszeństwa. To stresujące i frustrujące, bo już nawet mała awaria może wywołać wielkie trudności w naszym codziennym funkcjonowaniu. Receptą na te kłopoty jest Assistance. Poznajmy lepiej to ubezpieczenie!

Co z tym autem?

Własny samochód to niezależność, wolność, to możliwość, by ruszyć w trasę wtedy, kiedy chcemy, a nie kiedy kursuje komunikacja publiczna. W dużym mieście, co prawda, można się bez niego obejść (co czasem jest dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę korki), ale już na wsi czy terenach wykluczonych komunikacyjnie, to prawdziwa konieczność, żeby móc normalnie funkcjonować. Samochód zapewnia codzienne podróże do pracy, szkoły, na zakupy, wakacje itd. Niestety, nawet najdroższy i najlepiej zadbany pojazd może ulec awarii, co mocno destabilizuje życie. Powinniśmy jednocześnie pamiętać, iż nawet w przypadku tak nieprzyjemnych zdarzeń jesteśmy w stanie zniwelować stres i frustracje. Wszystko to możliwe za sprawą ubezpieczenia Assistance.

Ubezpieczenie Assistance - co to takiego?

Ubezpieczenie Assistance to wyjątkowego rodzaju wsparcie drogowe, coś innego niż OC i AC. To pierwsze, czyli obowiązkowe ubezpieczenie OC, chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych w związku z ruchem pojazdu. Musimy je wykupić, bo w przeciwnym razie możemy zapłacić wysoką karę, nie mówiąc już o tym, że w przypadku stłuczki lub wypadku koszty odszkodowania dla osób poszkodowanych mogą nas przerosnąć. AC to coś więcej niż OC - to dobrowolne ubezpieczenie, dzięki któremu w przypadku uszkodzenia samochodu uzyskujemy środki na jego naprawę.  Assistance to zaś jeszcze więcej - to pomoc, gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa W tym wypadku wystarczy tylko zadzwonić na numer Assistance, a specjaliści zajmą się resztą.

Zdjęcie 2.jpg

Mogą to być tak naprawdę różne problemy, te drobne, jak na przykład wyczerpany akumulator, jak i poważniejsze awarie mechaniczne. Assistance zapewnia pomoc na miejscu awarii, ale też holowanie do warsztatu i wiele innych, które zmieniają nasze położenie z bardzo negatywnego na zdecydowanie pozytywniejsze. 

Postawmy na Assistance!

Jak widzimy, Assistance to wyjątkowa pomoc techniczna zawsze i wszędzie, dzięki czemu zyskujemy tak ważne poczucie bezpieczeństwa, spokój i odpowiednią opiekę. Odchodzą nam zmartwienia związane z poszukiwaniem pomocy “na już”. Assistance działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, cały rok, bez wyjątku. Oznacza to, że zawsze możemy liczyć na to niezbędne wsparcie, tak bardzo potrzebne w sytuacji kryzysowej. Oczywiście, nim wykupimy polisę, przekonajmy się, co ona zawiera, żeby nie przeżyć zawodu, gdy już dojdzie do awarii. Tym bardziej że wielu ubezpieczycieli oferuje dodatkowe korzyści, jak zastępczy pojazd czy zakwaterowanie w hotelu na czas naprawy. 

Widzimy więc, że gdy niewielka awaria zaczyna stwarzać znaczące trudności, polisa Assistance szybko i skutecznie je zażegna, żeby nie przerodziły się w jeszcze większe i bardziej problematyczne. Pod wieloma względami więc Assistance to doskonałe rozwiązanie, o którym powinien pomyśleć każdy kierowca!

Artykuł sponsorowany


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę