Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nocna kradzież na Nowogrodzkiej

Ostatniej nocy z samochodów stojących na placu przy ul. Nowogrodzkiej 160 skradziono koła. Prawdopodobnie doszło także do próby włamania do znajdującego się obok Powiatowego Inspektoratu Weterynarii.

W nocy z piątku na sobotę z zaparkowanych samochodów na placu za sklepem Dino przy ulicy Nowogrodzkiej w Łomży skradziono kilka kompletów kół. Ze stojącego fiata zabrano dwa komplety kół. Jeden zdemontowano z piast oraz wybito szybę i drugi komplet kół zimowych zabrano ze środka. Bez kół został także mercedes zaparkowany obok. Nie jest pewne, czy łupem złodzieja lub złodziei padły także katalizatory. Samochody stoją na ziemi, więc na razie trudno to stwierdzić.

Mówi się także o próbie włamania do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii oraz kradzieży jakiś drobnych przedmiotów z pobliskiej budowy.

Na miejscu pracują policjanci. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę