Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pogoda na weekend

W najbliższy weekend z zachodu na wschód Polski przemieszczać się będzie front atmosferyczny, który przyniesie nam większe zachmurzenie, opady deszczu oraz lokalne burze. Najintensywniejszych opadów spodziewać się możemy w nocy z soboty na niedzielę, zwłaszcza na południowym wschodzie kraju, gdzie prognozowane sumy opadu sięgną około 50-70 mm – czytamy w prognozie IMGW.

W rejonie Łomży noc z piątku na sobotę jeszcze ciepła, ale  od zachodu nadciągać będzie front atmosferyczny. Po jego przejściu w sobotę chłodniej, a temperatura w dzień lekko przekroczy 20°C. W niedzielę podobnie. Poza tym  i w sobotę i w niedzielę w rejonie Łomży spodziewać się można opadów deszczu.

Od poniedziałku znowu zacznie się robić cieplej. 

 

źródło: IMGW, windy.com


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę