Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Z niewybuchem czekają na rabina

Na cmentarzu żydowskim w Jedwabnem znaleziono niewybuch. Saperzy zalecili ewakuację z około 10 domów, ale zanim podejmą znalezisko, czekają na przyjazd rabina.

W czwartek podczas prac na cmentarzu żydowskim w Jedwabnem, znajdującym się obok pomnika, robotnicy znaleźli "pozostałość po pocisku artyleryjskim". Przybyli dziś do podjęcia znaleziska saperzy z Orzysza wytyczyli 200 metrów strefy buforowej. Znajduje się w niej około 10 domów, z których zalecono ewakuację. 

Jak przekazuje policja, saperzy podejmą znalezisko dopiero po przybyciu na miejsce rabina.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę