Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Bezpłatne eMPeKi w piątek

W piątek, w finałowym dniu Europejskiego Tygodnia Mobilności, komunikacja miejska w Łomży będzie bezpłatna. Za darmo pojedziemy także w dzień wyborów.

W Światowy Dzień bez Samochodu połączony z zakończeniem Europejskiego Tygodnia Mobilności w Łomży, podobnie jak w wielu miastach w kraju, będzie można za darmo jeździć komunikacją miejską. Obchodzony co roku 22 września ma promować proekologiczne nastawienie i ograniczyć emisje spalin. Z tego też powodu wiele samorządów, w tym Łomża, przyłącza się do idei czystego transportu. W Łomży do skorzystania z bezpłatnych przejazdów środkami komunikacji miejskiej, uprawnieni mają być wszyscy pasażerowie, niezależnie od wieku i zamieszkania. Brak opłat dotyczy tylko granic administracyjnych miasta. Zamiast więc jechać samochodem, za darmo można sprawdzić miejskie eMPeKi. 

W związku z wyborami do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, by ułatwić wyborcom dotarcie do lokali obwodowych komisji wyborczych, także 15 października 2023 roku nie będą pobierane opłaty za przejazd autobusami komunikacji miejskiej. Podobnie jak wyżej, darmowe przejazdy dotyczą wszystkich linii w granicach administracyjnych miasta Łomża. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę