Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Remonty basenów

Tylko do niedzieli działać będzie Park Wodny w Łomży. Później czego go przerwa technologiczna, po zakończeniu której, nieczynna będzie pływalnia przy Niemcewicza.

Od poniedziałku – 5 czerwca, do 7 lipca Park Wodny przy ul. Wyszyńskiego będzie nieczynny – informuje MOSiR. W tym czasie planowana jest przerwa technologiczna, podczas której z niecek basenowych spuszczona zostanie woda. Pozwoli to na sprawdzenie i konserwację płytek, fug oraz przeglądu tego, czego nie widać gołym okiem. Chodzi o infrastrukturę basenu m.in. zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych.

W tym czasie od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00, w soboty w godz. 8.00-22.00 oraz w niedziele w godz. 9.00-21.00. mieszkańcy mogą skorzystać tylko z pływalni przy ul. Niemcewicza. 

Po pracach serwisowych w Parku Wodnym, od 8 lipca do 3 września planowana jest przerwa technologiczna na obiekcie przy ul. Niemcewicza. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę