Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Pobicie nastolatka pod bursą

Do szpitala po pobiciu trafił 15-letni chłopak, do którego doszło we wtorek, kilkanaście minut przed godz. 18. Policja poszukuje napastników.

Policję o chuligańskim akcie powiadomiła jedna wychowawczyń pracujących w Bursie Szkolnej nr 1 przy ul. Kopernika po tym, jak mieszkający tam 15-latek przyszedł z widocznymi obrażeniami na twarzy i boląca ręką. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia i policję. 

Z relacji policjantów wynika, że chłopak razem z kolegą przechodził przez teren Ekonomika. Boisko szkolne przylega bowiem do bursy. Na schodach przed szkołą siedziała grupka starszych od nich osób. Właśnie tam jeden z siedzących osób miał zdjąć koszulkę i pasek i zaatakować chłopaka. Przechodzący z nim kolega chciał go bronić, ale został odepchnięty. 

Policja nie informuje o powodach ataku, choć w tle pojawia się kwestia jakiegoś e-papierosa. Na terenie szkoły znajdują się kamery monitoringu, więc powinno to ułatwić identyfikację sprawców.

Policja prowadzi postępowanie w kierunku uszkodzenia ciała. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę