Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Miastkowie

Dwa samochody osobowe zderzyły się w Miastkowie na drodze do Czartorii. Jedna osoba trafiła do szpitala, ruch odbywa się objazdem.

Przed godziną 13 na skrzyżowaniu drogi prowadzącej do Czartorii z ulicą Kacpra Wielocha w Miastkowie, zderzyły się dwa samochody osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca fordem zignorowała znak STOP i zderzyła się z jadąca prawidłowo skodą. Kierująca jadącą od Czartorii skodą przewieziono do szpitala. 

Ruch w tym miejscu odbywał się objazdem.

Zanim doszło do zdarzenia w Miastkowie, w Czarnocinie mercedes wpadł w dziurę w jezdni. Nikt z ludzi nie ucierpiał. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę