Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Zbiórka na sztandar "Ekonomika"

Prośba dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 Pawła Drożynera do społeczności Łomży i Ziemi Łomżyńskiej, szczególnie do absolwentów Handlówki i Ekonomika, o współudział w sfinansowaniu sztandaru.

Szanowni Państwo,

Absolwenci Handlówki i Ekonomika,

Mieszkańcy Łomży i Ziemi Łomżyńskiej,

Pasjonaci historii 18 Dywizji Piechoty i 33 Pułku Piechoty,

Wszyscy, którym na sercu „leży” łomżyńska oświata i nasza szkoła.

 

Zwracam się do Państwa z prośbą o współudział w sfinansowaniu sztandaru Technikum nr 6 i VI Liceum Ogólnokształcącego, szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. W ostatnich, ponad 30 latach funkcjonowania Zespołu, nie mieliśmy patrona, a do roku 1990 patronem szkoły był Oskar Lange, ekonomista, działacz polityczny z okresu PRL.

Patronem, wybranym przez społeczność szkolną dla Technikum nr 6 i VI Liceum Ogólnokształcącego została 18 Dywizja Piechoty. Stosowną uchwałę w tej sprawie podjęła Rada Miasta Łomży w dniu 27 kwietnia 2023 r.

Wpłaty proszę kierować na rachunek bankowy  Komitetu Rodzicielskiego przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Łomży o numerze 20 8757 0001 0000 2785 30000 010 tytułem „Sztandar ZSEiO w Łomży”.

Dane do przelewów z zagranicy są następujące:

Odbiorca: Komitet Rodzicielski przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Łomży

IBAN: PL20 8757 0001 0000 2785 30000 010, SWIFT: POLUPLPR

Wszystkim donatorom wyrażam, w imieniu społeczności szkolnej i swoim, wdzięczność i serdeczne podziękowanie za dokonanie wpłat na sztandar szkoły.

Zachęcam do zapoznania się z historia wyboru patrona w ZSEiO nr 6 - https://ekonomiklomza.edupage.org/a/wybieramy-patrona-szkoly

 

Paweł Drożyner

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę