Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Propozycje nazw nowych ulic w mieście

Główne zdjęcie
Wjazd na proponowaną ulicę Budowlańców

Ulice „Drogowców”, „Elektryków”, „Budowlańców” i „Architektów” mają powstać w Łomży. Na wniosek Rady Osiedla prezydent Łomży zgodził się na takie nazewnictwo.

Proponowane nazwy dla ciągów komunikacyjnych znajdują się w rejonie ulic: Kolejowej, Geodetów i Żabiej. Obecnie to żwirówki lub zarośnięte działki. Rada Osiedla nr 9 zaproponowała, by kontynuować „branżowe” nazwy. Wnioskodawcy poszli inżynierskim "tropem" ulicy Geodetów, pomijanąc starszą ulicę Żabią czy Kolejową. Choć jak wiemy przy budowie kolei inżynierowie się przydają. 

Prezydent Łomy zarządzeniem z 23 maja zgodził się by „ulica” na działce 22480/7 i 22480/9, 22480/11 przyjęła nazwę „Drogowców”. „Elektryków” miałaby się nazywać ulica na działce 23816, „Budowlańców” na działkach: 23878/1 i 23878/2, a „Architektów” na działce 23879. 

Czy te ciągi komunikacyjne, będą miały takie nazwy zdecydować musi Rada Miasta. 

 

Foto: Wjazd na proponowaną ulicę Budowlańców
Foto: Wjazd na proponowaną ulicę Architektów
Foto: Skrzyżowanie proponowanych ulic Drogowców i Elektryków
Foto: Wjazd na proponowaną ulicę Elektryków
Foto: Wjazd na proponowaną ulicę Budowlańców

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę