Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Łobodziński powołany na Mistrzostwa Świata

Zawodnik Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL Piotr Łobodziński został powołany na 2 Mistrzostwa Świata w biegach górskich i terenowych, które 6-10 czerwca zostaną rozegrane w austriackim Innsbrucku.

- Powołanie Piotra jest rezultatem bardzo dobrych startów w Górskich Mistrzostwach Polski w których zdobył srebrny i brązowy medal – mówi Andrzej Korytkowski, prezes klubu. - Forma jest coraz lepsza. W ostatnią niedzielę nasz zawodnik zwyciężył na 10km w Biegu Akademicka Dycha rozegranym w Siedlcach, gdzie na trudnej trasie uzyskał czas 31,25 min.

Ponad to klub w komunikacie informuje, że na mistrzostwach województwa podlaskiego juniorów młodszych młodzi zawodnicy PREFBET-SONAROL wywalczyli 3 medale. W biegu na 400 metrów przez płotki z wynikiem 1:06,30sek zwyciężyła Wiktoria Stefańska. Daje to zawodniczce  awans na lipcowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych, które zostaną rozegrane  na stadionie Śląskim w Chorzowie. Trzecie miejsca wywalczyli chłopcy w sztafecie 4x400m (3:40,62 sek.) oraz Juliusz Jabłoński w rzucie dyskiem 1,5kg (37,29 m).

W niedzielę w Olecku Justyna Korytkowska zwyciężyła w X Jubileuszowej Oleckiej Trzynastce. Dzień wcześniej na dystansie 10km z czasem 36 minut i 47 sekund była druga w XIII Ostródzkich Biegach Ulicznych-Memoriale im. Zdzisława Krzyszkowiaka.

źródło: KS PREFBET-SONAROL

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę