Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

III miejsce Leny Lutrzykowskiej w Międzynarodowych Zawodach Gimnastycznych

Główne zdjęcie
Lena Lutrzykowska

Łomżyńska gimnastyczka Lena Lutrzykowska (r. 2008) zajęła III miejsce w V Międzynarodowych Zawodach Gimnastycznych. Tę wymagającą olimpijską dyscyplinę sportu mimo, że przynosi wiele satysfakcji i radości, uprawia stosunkowo niewielu zawodników.

W minioną niedzielę (25.05) w Łodzi odbyły się V Międzynarodowe Zawody Gimnastyczne. To dyscyplina sportu, która skupia się na wykonywaniu różnorodnych ćwiczeń fizycznych, wymagających siły, gibkości, koordynacji, równowagi oraz precyzji. Zawodnicy przygotowują różne układy sekwencji i kombinacji dynamicznych ruchów na różnych przyrządach czy na macie. Ćwiczenia na macie, z którymi wystąpiła Lena, to różnorodne serie akrobacji, skoków, obrotów i równowag. Mogą to być salta, flik-flaki, handstandy, przewroty, elementy równoważne i  inne. Zawodnicy oceniani są na podstawie techniki, trudności, precyzji i ogólnej prezentacji swoich ruchów. 

To nie pierwszy sukces naszej gimnastyczki. W zeszłym roku Lena Lutrzykowska zdobyła II miejsce na Ogólnopolskich Zawodach Gimnastycznych w Opolu. Zawodnicka na co dzień trenuje pod czujnym okiem trenera Grzegorza Mulinka w ostrołęckim Klubie Sportowym ,,Bee Hero”. Pierwsze kroki jednak stawiała przy tacie, który jest trenerem judo. To co ważne, co zawodnicza musi robić niemal codziennie, to ćwiczenia na rozciąganie się. Efekty są, jak sami Państwo widzicie, imponujące.

 

Foto: Lena Lutrzykowska
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę