Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS strzela 10 bramek

ŁKS 1926 Łomża wygrał przed swoją publicznością z Cresowią Siemiatycze 10:0. Mimo, że mecz nie był porywający, to ilość bramek i kolejne trzy punkty mogły dać satysfakcję kibicom.

W 28 kolejce IV ligi, grupy podlaskiej zajmujący 2 pozycję ŁKS podejmował 16 drużynę w tabeli. 

- Szacunek należy się moim zawodnikom, bo starali się, pracowali i cel został osiągnięty – mówi trener łomżyńskiej drużyny Hubert Błaszczak. – Nie mniejszy, a może i większy należy się zawodnikom Cresowi, że w takiej sytuacji w ogóle się zbierają i przyjeżdżają. Mniejszy wymiar kary byłby walkower, a mimo to się zmobilizowali.

Pomimo braku w drużynie gospodarzy kilku piłkarzy, pauzowali m.in. za kartki, to ŁKS pierwszą połowę kończył już z 7-bramkowym dorobkiem. W drugiej części to strzelanie szło nieco wolniej, a dwucyfrowy wynik ustanowiony został w ostatniej minucie meczu po rzucie karnym. 

Goście poważnie nie zagrozili bramce gospodarzy, a i rajdów pod łomżyńska bramkę było niewiele. 

W środę 17. maja o godzinie 17:30 na łomżyńskim stadionie ŁKS będzie walczył o wejście do finału wojewódzkiego Pucharu Polski z KS Grabówka. Drużyna w IV lidze zajmuje 12 miejsce.

- Nastawiamy się na wejście do finału – mówi trener Błaszczak. – Jesteśmy w historycznym momencie, bo Łomża w tym półfinale, a w finale tym bardziej już jakiś czas nie była. Zrobimy wszystko, żebyśmy do finału awansowali. 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę