Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zadyszka ŁKS-u

Remisem 0:0 zakończyło się starcie niedzielne ŁKS-u 1926 z bielskim Turem. To drugi mecz w rundzie wiosennej, w którym łomżyńska drużyna traci punkty.

Szkoda, że zabrakło skuteczności, bo końcówka spotkania należała do ŁKS-u i można było wygrać. Mecz generalnie nie zachwycał poziomem, bo jak mówił trener gospodarzy Paweł Bierżyn „pogoda i warunki nie pozwoliły na dobrą grę, mimo, że spotkały się dwie dobre drużyny czwartoligowe”. 

Za dobrą postawę zawodników ŁKS-u chwalił trener Hubert Błaszczak. W pomeczowym komentarzu dla turbielsk.tv mówił, że ŁKS zagrał dobry mecz, szczególnie pod względem taktycznym. „Skuteczność zadecydowała o tym, że wywozimy stąd 1 punkt”. Trener łomżyńskiej drużyny narzekał trochę na boisko. Mówił o agresji piłkarzy gospodarzy, ale „my też nie odstępowaliśmy na tym punkcie, z czego jestem zadowolony”. Szkoleniowiec zapowiedział powrót „na dobre tory”, a niedosyt po remisie ma zmotywować piłkarzy do większej pracy.

ŁKS 1926 z dorobkiem 47 punktów w tabeli ciągle zajmuje pierwsze miejsce. Tuż za nim jest Ruch Wysokie Mazowieckie, z którym łomżyniacy przegrali w rundzie wiosennej 2:0. Oba zespoły dzieli tylko jeden punkt, ale drużyna z Wysokiego ma jeden mecz zaległy. 

W najbliższą sobotę o godz. 15. ŁKS 1926 Łomża na swoim boisku podejmie Orzeł Kolno, który obecnie z dorobkiem 10 punktów zamyka czwartoligową tabelę. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę