Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Uciekał przed policją, wjechał sąsiadowi w płot

Pijany kierowca nie zatrzymał się na wezwania policjantów i zaczął uciekać. W pobliżu domu nie wyrobił się na zakręcie i uderzył w ogrodzenie sąsiada.

Około południa na podłomżyńskich drogach miał miejsce policyjny pościg. Kierowca opla nie zatrzymał się na wezwania policjantów i zaczął uciekać. Ignorował przy tym sygnały świetlne i błyskowe, a także zajeżdżał drogę. Pościg skończył się w Jarnutach, kiedy to kierowca na zakręcie wjechał w ogrodzenie. Świadkowie, którzy nieopodal stali mówili, że mężczyzna mieszka po sąsiedzku w wiosce.

Inni tłumaczyli, że kierowca ledwo trzymał sie na nogach. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę