Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Mecz bokserski Polska – Czechy w Łomży

Główne zdjęcie
Oficjalne ważenie, Oskar Safaryan i Martin Pinc

W Hali Olimpijczyków w piątkowy wieczór kibice sportów walki będą mieli powody do radości. Podczas Gali Boksu Suzuki Boxing Night rękawice skrzyżują reprezentanci Polski z reprezentantami Czech. Star imprezy o godz. 19.

Polski Związek Bokserski wspólnie z Suzuki Motor Poland po raz kolejny organizują w Łomży Galę Boksu pod nazwą  Suzuki Boxing Night. Na ringu w Łomży zobaczymy 9 walk w różnych kategoriach wagowych. W polskiej ekipie walczyć będzie czterech mistrzów kraju, podobnie w drużynie gości zobaczymy czterech mistrzów Czech. 

W czwartek wieczorem, przed pierwszą w tym roku i 20. z kolei Suzuki Boxing Night, odbyła się ceremonia ważenia. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i żądni walki. Na przedmeczowej konferencji Roman Ślagowski, wiceprezes Polskiego Związku Bokserskiego podkreślał, że mając perspektywę igrzysk olimpijskich, być dobrze przygotowanym do imprez pięściarskich, tzn. spotykać się z najlepszymi zawodnikami z zagranicy.

Pieczę organizacyjną nad zawodami z ramienia związku pełni Zbigniew Maleszewski, wiceprezes PZB ds. wyszkolenia i jednocześnie trener w Klubie Bokserskim Tiger w Łomży. 

Mecz Polska – Czechy startuje o godz. 19.00. Bilety do kupienia na ebilet.pl lub w dzień imprezy w kasie Hali Sportowej przy ul. Księżnej Anny. Od godziny 20 przewidziana jest transmisja na kanałach sportowych TVP. 

SBN20 - karta walk.png

Foto: Oficjalne ważenie, Oskar Safaryan i Martin Pinc
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę