Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Demolant nie przyznaje się do winy

Główne zdjęcie
Fot. KMP w Łomży

Podejrzany Kamil D., któremu zarzuca się zdemolowanie poczekalni w łomżyńskiej komendzie i podpalenie samochodu w Nowogrodzie, nie przyznaje się do winy i nie chce o tym rozmawiać.

Kamil D., któremu zarzuca się podpalenie samochodu i uszkodzenia mienia policji nie przyznał się do popełnienia czynów i skorzystał z przysługującego mu prawa do odmowy składania wyjaśnień – przekazuje w komunikacie Prokuratura Rejonowa w Łomży. Sąd Rejonowy w Łomży uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy od daty zatrzymania. 

Śledczy zarzucają podejrzanemu Kamilowi D., że 28 lutego 2023 roku w Nowogrodzie poprzez polanie łatwopalną substancją i podpalenie uszkodził samochód Audi A4. Tego samego dnia rzuceniem puszki z piwem w szybę zbrojną oddzielającą pomieszczenie poczekalni oraz kopanie w szklaną nadstawkę znajdującą się na biurku poczekalni KMP w Łomży dokonał uszkodzenia mienia Policji. Mężczyzna miał podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, używając wobec policjantów słów powszechnie uznanych za obelżywe, znieważyć funkcjonariuszy KMP. 

Ponadto w związku z ujawnionym przestępstwem, 36-latek miał próbować nakłaniać przemocą i groźbą bezprawną funkcjonariuszy KMP w Łomży do odstąpienia przez nich od podjętych czynności służbowych oraz naruszyć nietykalność cielesną funkcjonariuszy poprzez uderzania rękami i kopanie. 

 

Podpalacz demolował komendę w Łomży


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę