Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Udany start rundy wiosennej ŁKS-u

ŁKS 1926 Łomża wygrał 4:0 ze Spartą Szepietowo w pierwszym meczu rundy wiosennej 2023 roku. Ze względu na warunki mecz odbył się na stadionie treningowym w Łomży, a w roli gospodarzy wystąpili piłkarze z Szepietowa.

Mimo licznych kontuzji, jakie targały zespół przed startem ligi, ŁKS1926 dobrze ropzoczęło wiosne 2023. Na stadionie ze sztuczną nawierzchnią w Łomży pewnie pokonało Spartę Szepietowo. Bramki zdobywali: Wiktor Walczak (60'), Łukasz Świderski (64'), Sebastian Kwaczreliszwili (66') i Luis Felipe Silva da Silva (75'). Wszystkie 4 bramki padły w drugiej połowie. 

ŁKS1926 umocnił się na pozycji lidera, choć dwie kolejne drużyny w tabeli, z uwagi na warunki atmosferyczne, w tej kolejce mecze odwołały.

W weekend łomżyńska dużyna ma się zmierzyć z trzecim w tabeli Ruchem Wysokie Mazowieckie. 

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę