Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Do olimpijskiego minimum zabrakło niewiele

Niewiele zabrakło Iwonie Bernardelli olimpijce z Rio de Janeiro do minimum olimpijskiego przed Paryżem 2024. Zawodniczce Klubu Sportowego PREFBET-SONAROL w maratonie w Sevilli do awansu na igrzyska zabrakło niecałe 3 minuty.

Olimpijka z Rio de Janeiro Iwona Bernardelli 19 lutego w maratonie w hiszpańskiej Sevilli walczyła o minimum olimpijskie. Maratonka z łomżyńskiego klubu do 30-go kilometra biegła na minimum dopuszczający do startu w Igrzyskach Olimpijskich Paryż 2024. Po 30-tym kilometrze tempo ze względu na mocny wiatr i zmęczenie zaczęło spadać. Czas na mecie był dobry (2:29,36), ale do minimum trochę zabrakło (2:26,50) – podsumowuje prezes klubu Andrzej Korytkowski. Dodaje, że zawodniczka będzie miała jeszcze dwie szanse na osiągnięcie wyniku dającego upragniony awans na igrzyska. 

Iwona Bernardelli zwyciężyła natomiast w 43. Półmaratonie Wiązowskim, który odbywał się w miniony weekend. Biegaczka PREFBET-SONAROL po pasjonującym finiszu wyprzedziła o 5 sekund reprezentantkę Ukrainy Nataliję Semenovych i z wynikiem 1:13,15 wygrała. Wśród mężczyzn z wynikiem 1:06,51  szóstą lokatę zajął kolega klubowy Iwony, Damian Świerdzewski. Z czasem 1:03,24 zwyciężył Krystian Zalewski (UKS Barnim Goleniów), olimpijczyk z Rio de Janeiro.

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę