Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Iza druga w Krakowie

Izabela Waldzińska zajęła II miejsce w Turnieju Tenisa w Krakowie. Zawodniczka UKS Return Łomża dwa mecze grupowe wygrała, a w finale uległa reprezentantce Krakowa.

W minioną niedzielę w Krakowie pod patronatem Polskiego Związku Tenisa odbył się turniej kwalifikacyjny, na którym dobrze zaprezentowała się Izabela Waldzińska z UKS Return Łomża. W grupie dziewcząt do 12 roku życia (skrzatki) reprezentantka Łomży najpierw po trudnym meczu, z publicznością która aktywnie wspierała rywalkę, w tie-breaku pokonała reprezentantkę gospodarzy 6/3, 3/6, 10/8, Laurę Momro (KT Olsza Kraków). W kolejnej rundzie 6/3, 7/5, ograła ukraińską tenisistkę Taisiię Krupovych.

W finale turnieju Iza 3/6, 4/6, uległa Lenie Nowakowicz (KT Tenis 24 Kraków).

Iza Waldzińska jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży i trenuje pod opieką Aleksandry Durzyńskiej.

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę