Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Druga 18-stka Krawczyńskiej

Główne zdjęcie
Trener Andrzej Korytkowski i Martyna Krawczyńska

18-sty rekord województwa podlaskiego pobiła Martyna Krawczyńska. Tym razem poprawiła wynik na dystansie 2000 metrów. W ubiegłym roku zawodniczka skończyła 18 lat.

Przebywający na zgrupowaniu w Spale lekkoatleci KS PREFBET-SONAROL. W halowym mitingu kwalifikacyjnym łódzkiego okręgowego związku lekkiej atletyki bardzo dobrze pobiegła Martyna Krawczyńska, która na dystansie 2000 metrów z czasem 6:17,74min zajęła drugą lokatę w kategorii open. Przy okazji nasza zawodniczka ustanowiła nowe rekordy województwa podlaskiego w kategoriach U20 i U23. W sumie Martyna posiada obecnie najlepsze wyniki w historii naszego województwa w 18-stu konkurencjach. Poprzedni rekord należał również do podopiecznej trenera Andrzeja Korytkowskiego, Eweliny Lubiejewskiej i wynosił 6:21,69 min. (Spała 2012).

Również bardzo dobrze zaprezentował się Bartosz Rogiński, który na 300 metrów zajął trzecie miejsce wśród juniorów młodszych. Wynik 37.24 sek. okazał się też być nowym rekordem życiowym. Startujący na tym samym dystansie  Tomasz Nierwiński uzyskał czas 40,56 sek., a Wiktoria Stefańska 44,96 sek. Małgorzata Lena Bączek w biegu na 600 metrów młodziczek uzyskała 1:57,38 min. Wszyscy ci zawodnicy reprezentują KS PREFBET-SONAROL.

W zawodach wzięło też udział dwóch podopiecznych Justyny Korytkowskiej z LŁKS „PREFBET ŚNIOADOWO” Łomża, którzy w biegu na 600 metrów młodzików uzyskali rekordy życiowe. Bartłomiej Pleban przebiegł ten dystans w czasie 1:42,77 min., a Dominik Szczęsny uzyskał 1:45,84 min.

 

Foto: Trener Andrzej Korytkowski i Martyna Krawczyńska
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę