Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Praca w mundurach

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Stabilizacją i widokami na przyszłość zachęcają służby mundurowe kadetów. Do pracy zachęca Zakład Karny w Przytułach Starych czy Policja.

W związku z rozbudową Zakładu Karnego  w Przytułach Starych pod Ostrołęką w najbliższym czasie zatrudnienie może znaleźć tam ponad 50 nowych funkcjonariuszy.

Do obsadzania są takie etaty jak: młodszy wychowawca działu penitencjarnego, młodszy psycholog działu penitencjarnego, strażnik działu ochrony, młodszy referent działu ewidencji, młodszy referent / młodszy instruktor (informatyk), młodszy referent działu kwatermistrzowskiego.

Średnie wynagrodzenie miesięczne dla osoby poniżej 26 r. ż. to obecnie: prawie 5 000 zł dla młodszego wychowawcy (średnie wynagrodzenie z 12 miesięcy uwzględniając inne składniki rocznej pensji). Natomiast na blisko 4 300 zł na rękę może liczyć początkujący strażnik działu ochrony (również nie mający ukończonych 26 lat życia). Funkcjonariusz w służbie stałej (po 2 latach) ponadto może uzyskać wsparcie finansowe od Służby Więziennej w postaci dodatku za brak własnego mieszkania. Jeżeli zdecydujemy się natomiast na zakup własnego M, a nie posiadaliśmy do tej pory mieszkania lub domu - możemy zawnioskować o bonus finansowy od pracodawcy na jego zakup lub budowę domu. A nie są to małe pieniądze. Nasza formacja dopłaca do inwestycji mieszkaniowej funkcjonariuszowi około 50 tys. zł na rękę bezzwrotnej zapomogi. Oprócz wyżej wymienionych, jest jeszcze wiele innych składników bogatego funduszu socjalnego, o których dalej – zachęca SW.

O szczegóły można pytać w kadrach tel. 29 764 89 21 lub kom. 512 662 714. Wymagane dokumenty należy składać w terminie do dnia 06 lutego 2023 r. drogą elektroniczną dk_przytuly_stare@sw.gov.pl (format pdf), a w przypadku braku takiej możliwości, za pomocą przesyłki pocztowej poleconej (liczy się data wpływu do jednostki) na adres jednostki.

Policja

Także do 27 lutego 2023 roku trwa pierwsza w tym roku procedura konkursowa w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Służbę w Policji pełnić może obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Osoba ubiegająca się o przyjęcie do służby musi korzystać z pełni praw publicznych, posiadać co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej. Dodatkowo osoba ta musi dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. 

Osoby zainteresowane powinni dostarczyć komplet dokumentów  do  Komendy Miejskiej Policji w Łomży, Wydział Prezydialny, Kadr i Szkolenia, ulica Wojska Polskiego 9.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 pod nr telefonu: 47 717 1405

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę