Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 lutego 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Drogowcy będą naprawiać nawierzchnię w Piątnicy - kierowców przejeżdżających przez Łomżę czekają utrudnienia

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Przed 10:00 kierowców przejeżdżających przez Łomżę czekają kolejne utrudnienia. Drogowcy rozpoczną naprawę nawierzchni na skrzyżowaniu w Piątnicy.

To część drogi krajowej nr 61. Ruch będzie odbywał się wahadłowo, a to spowoduje, że będą tworzyły się bardzo duże korki. 

Wczoraj, kiedy drogowcy pracowali w tym miejscu, korek przy wjeździe do Piątnicy miał ponad 7 kilometrów długości. Korki tworzyły się także na ulicach Zjazd, Wojska Polskiego i na Al. Legionów w Łomży.

Drogowcy będą pracowali w Piątnicy do 16:00.

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę