Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 lutego 2023 napisz DONOS@

,,Zdrowy styl życia w mojej rodzinie" - konkurs plastyczny

Drodzy rodzice, kochane dzieci! Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Zdrowy styl życia w mojej rodzinie". Konkurs organizowany jest w ramach realizowanego w przedszkolu programu profilaktycznego pt. ,,W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Praca konkursowa dotyczyć ma zdrowego stylu życia w rodzinie dziecka, np.  aktywny wypoczynek, zdrowe odżywianie, higiena na co dzień, życie bez używek. Konkurs trwa od 04.10 do 28.10.2022. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Foto:
Agata Komorowska
wt, 04 października 2022 16:48
Data ostatniej edycji: wt, 04 października 2022 16:55:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę