Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 05 lutego 2023 napisz DONOS@

Akcja Paragon

Nasze przedszkole przystąpiło do akcji paragon. Jak to działa? 1.Zainstaluj aplikacje. 2. Zrób zakupy spożywcze. 3. Wyślij zdjęcie paragonu. 4. Nasze przedszkole zdobywa nagrody. Im więcej paragonów, tym większa wartość nagrod. Poniżej zamieszczamy bezpośredni link do aplikacji i zachęcamy do wparcia naszej placówki w tej akcji. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.listonic.receipt Zamieszczamy również listę sklepów, z których paragony można wrzucać do aplikacji. http://www.akcjaparagon.pl/

Agata Komorowska
wt, 04 października 2022 12:22
Data ostatniej edycji: wt, 04 października 2022 12:23:24

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę