Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Skuteczna logistyka w niepewnych czasach

Rola transportu samochodowego w Polsce jest ogromne, funkcjonowanie firm i logistyka z tym związana w dużej mierze uzależniona jest właśnie od właściwego przepływu towarów, co bezpośrednio związane jest z działaniem firm transportowych. Mając to na uwadze przy podejmowaniu współpracy z firmami transportowymi warto brać pod uwagę ich doświadczenie i szukać realizacji usług przez podmioty właściwie do tego przygotowane.

Transport drobnicy - znacząca część usług transportowych 

W ramach transportu jaki jest realizowany istotną rolę odgrywa tak zwana drobnica. Transport w takim charakterze obejmuje przesyłki spaletyzowane do masy 4999 kg. Drobnica obejmuje dużą część transportu w sieci krajowej. Właściwa organizacja takiego transportu wymaga odpowiedniego przygotowania do pracy z niedużymi przesyłkami. Wybierając firmę, która będzie odpowiadać za transport drobnicy warto sprawdzić jej doświadczenie w tym zakresie oraz przygotowanie do obsługi takiego transportu. Na tym polu atrakcyjną ofertę przygotowuje firma Pekaes.pl

Charakterystyka transportu drobnicowego?

Firma Pekaes.pl posiadając wieloletnie doświadczenie w obsłudze transportu drobnicowego jest w stanie zapewnić swoim klientom profesjonalną obsługę. Przesyłki spaletyzowane o wadze do 4999 i mające nie więcej niż 8 miejsc paletowych zaliczają się do spedycji drobnicowej, która obsługiwana jest przez firmę za pośrednictwem sieci terminali jakie firma posiada na terenie całej Polski. W ten sposób dystrybucja między terminalami przebiega sprawnie, realizuje się z pomocą kilku środków transportu i przy udziale terminali sortowniczych.

Najwyższa jakość świadczonych usług 

Decydując się na współpracę z firmą Pekaes oczekiwać można w pełni profesjonalnego podejścia do każdego klienta i jego oczekiwań. Optymalnie dobierane rozwiązania transportowych sprawia, że każdy klient otrzymuje efektywnie zorganizowany transport. W sumie na terenie Polski firma posiada 21 terminali Pekaes, które odpowiadają za obsługę spedycji drobnicowej, co sprawia, że przesyłki mogą być dostarczane do klientów w ciągu 24 godzin. W ten sposób firma gwarantuje klientom wysoką terminowość dostaw i odpowiednie zabezpieczenie dla wszystkich transportowanych przesyłek. Do obsługi klienci otrzymują rozwiązania w IT w postaci programu służącego automatyzacji zleceń. W ten sposób nadawanie oraz śledzenie przesyłek staje się łatwiejsze. Spedycja krajowa z wykorzystaniem sieci terminali to usługa dopasowana do klienta  i jego oczekiwań, dlatego poszczególne funkcjonalności mogą być przez klientów indywidualnie dobierane, tak by pasowały do jego potrzeb i oczekiwań. 

Transport drobnicy na najwyższym poziomie 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiada firma Pekaes można osiągnąć wysoką skuteczność w trakcie realizacji usług. Spedycja krajowa związana z transportem drobnicy to jedno z podstawowych działań realizowanych przez firmę Pekaes, dlatego wypracowane w tym zakresie standardy działania doprowadzają do sytuacji, w której satysfakcja klientów jest na najwyższym poziomie. Wynika to również z indywidualnego podejścia do klienta i jego potrzeb odnośnie transportu. Takie podejście sprawia, że poszczególni klienci mają obsługę transportu spełniającą kryteria bezpieczeństwa. Dlatego jeśli firma chce, by logistyka funkcjonowała na wysokim poziomie nawiązanie współpracy z doświadczonym spedytorem będzie kluczem do sukcesu. Wybór firmy Pekaes obsługującej transport drobnicowy dla wielu firm będzie optymalny i sprawi, że klient otrzyma obsługę na najwyższym poziomie. 

tekst płatny


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę