Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Lekkoatleci KS PREFBET-SONAROL podsumowują weekend

Główne zdjęcie
Fot. KS Prefbet-Sonarol

Czwarta lokata Beaty Trzonkowskiej na Mistrzostwach Polski Seniorów to najcenniejsza zdobycz łomżyńskiego klubu minionego weekendu. Poniżej prezentujemy starty i osiągane rezultaty.

Podczas PZLA Mistrzostw Polski Seniorów rozgrywanych w Suwałkach najlepiej zaprezentowała się Beata Trzonkowska, która zajęła czwartą lokatę w pchnięciu kulą (13,40m). W rzucie dyskiem z rezultatem 45,91m) zajęła szóstą pozycję. Ósmą lokatę w biegu na 1500 metrów z czasem 4:39,35 sek. wywalczyła Sandra Michalak.

W Toruniu podczas 44 Memoriału im.Grzegorza Duneckiego nasz zawodnik Mateusz Niemczyk w biegu na 3000 metrów minął linię mety jako drugi z wynikiem 8:40,65 sek.

W Warszawie w dwóch oddzielnych imprezach udział wzięły dwie nasze zawodniczki. Najpierw w 8 Memoriale Zygmunta Szelesta w biegu na 800 metrów Anhelika Bondar była piąta z rekordem życiowym 2:11,88 sek.  Następnie w Mitingu Warszawskim Irina Bobrovska  na 100 metrów uzyskała 12,54 sek. przy mocnym wietrze w twarz (-2.0) zajmując wśród juniorek i juniorek młodszych pierwsze miejsce a ogólnie dało to jej piątą lokatę.

W Olsztynie podczas Mistrzostw województwa warmińsko-mazurskiego czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym oraz minimum na Mistrzostwa Polski U20 uzyskała Julia Wawrzynowicz (400m-59,38 sek.)

Okazale wypadł debiut Sandry Michalak w 32 Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce-Masters. Nasza zawodniczka w Toruniu została podwójna Mistrzynią Polski Masters na 1500 metrów (4;33,55 sek.) oraz na 800 metrów (2:12.80 sek).

W Garwolinie powracająca do startów po maratonie w Peru Iwona Bernardelli na zawodach pod nazwą: Avon kontra przemoc - Pobiegnij w Garwolinie zajęła trzecią lokatę na 10 km z czasem 35 min. i 38 sekund.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę