Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 25 maja 2022 napisz DONOS@

DZIEŃ OTWARTY w PSM

14 maja w godzinach 10.00 - 12.00 w PSM w Łomży dzień otwarty. Wszyscy chętni mogą odwiedzić szkołę muzyczną, obejrzeć budynek, zapoznać się z wieloma instrumentami, a nawet uczestniczyć w lekcji instrumentu jako obserwator. Można będzie również uzyskać wszelkie informacje na temat rekrutacji do szkoły, na temat specyfiki nauki muzyki i szkoły muzycznej. Może wizyta w szkole będzie inspiracją do wyboru instrumentu?? ZAPRASZAMY!!


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę