Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 25 maja 2022 napisz DONOS@

Spotkanie z psychologiem.

W dniu 11 marca o godzinie 17.00 w Sali Koncertowej PSM odbędzie się spotkanie rodziców i opiekunów uczniów szkoły (zalecana głównie obecność rodziców i opiekunów uczniów z PSM I stopnia, ale zapraszamy wszystkich!!!) z psychologiem, pianistą i nauczycielem Jarosławem Mirkiewiczem. Będą poruszane tematy wspierania naszych dzieci po lockdownie (pandemia) jak również w sytuacjach kryzysowych. Spotkanie potrwa około godziny. Wcześniej, o godzinie 15.30, odbędzie się spotkanie z młodzieżą PSM II stopnia i starszych klas PSM I stopnia. Będą poruszane problemy uczenia się po lockdownie (pandemia) jak również w sytuacjach kryzysowych. Zapraszamy ! ! !


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę