Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Jednym ciepło, drugim zimno

- Od 4 dni wszyscy uczniowie klas czwartych ZSWiO nr 7 uczęszczają na lekcje w kurtkach - pisze Nadawca maila do 4lomza.pl. - W połowie sal utrzymuje się temperatura 14 stopni. Nadal są w nich prowadzone lekcje, pomimo tego, że w drugim skrzydle szkoły są puste, ogrzewane sale. - To nieprawda, ten ktoś nie lubi "Wety" i wypisuje niestworzone historie - replikuje Bogumiła Olbryś, dyrektor "Wety", zapraszając nas do zweryfikowania sytuacji na miejscu.

Dyrektor "Wety" Bogumiła Olbryś wyjaśnia, że prowadzony jest remont sekretariatu Szkoły, który znajduje się na parterze, więc dlatego przez moment została spuszczona woda z kaloryferów. Było trochę zimniej, ale - w jej przekonaniu - na pewno nie aż tak, jak jest opisane w mailu do redakcji. - Ja z krótkim rękawem po szkole chodzę i nie jest mi zimno, a znam uczennicę, która od września do stycznia chodziła w kurtce, mówiąc, że jest jej zimno - tłumaczy dyrektor Olbryś, która kieruje Zespołem "Wety" od września 2016 r. Zaproponowała na czas remontu sekretariatu nauczycielom, żeby przenieśli się z lekcjami do budynku B, gdzie jest bardzo ciepło, lecz nie wszyscy skorzystali. Tłumaczyli - relacjonuje nam Pani dyrektor - że w pracowniach nie jest aż tak zimno, a ponadto mają podłączony sprzęt komputerowy. Remont sekretariatu planowo ma zakończyć się pod koniec następnego tygodnia. Dyrektor Olbryś przypomina, że na odremontowanym budynku ZSWiO nr 7 w Łomży położono nową elewację z 20-centymetrowego styropianu w skrzydłach A i B, a na dworze są 4 stopnie Celsjusza.  

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

e-mail: mrd@4lomza.pl 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę