Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 16 maja 2022 napisz DONOS@

Nowy taryfikator zbiera żniwo

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Łomżyńscy policjanci informują o dotkliwych karach finansowych, które sypią się od początku roku. Ma to związek z obowiązywaniem nowego taryfikatora.

Czy drastyczne podniesienie mandatów wpłynie na bezpieczeństwo ruchu okaże się w przyszłości. Nie mniej słychać już pierwsze głosy, że kierowcy jeżdżą wolniej. Jak się okazuje, nie wszyscy. Wczoraj nieoznakowany radiowóz przed południem zarejestrował w Piątnicy hyundaia pędzącego 105 km/h. Kierujący 47-latek z województwa mazowieckiego tłumaczył policjantom, że nie zauważył znaku informującego o obszarze zabudowanym. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 złotych, a jego konto zasiliło 10 punktów karnych. 

Tej samej wielkości mandat, ale za spowodowanie kolizji, otrzymał sprawca wczorajszego zdarzenia na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Spokojnej. Policjanci ustalili, że 28-letni kierowca peugeota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z audi. Ostatecznie nikomu nic się nie stało, ale 28-letni mieszkaniec gminy Łomża otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych, a na jego konto wpłynęło 6 punktów karnych – informują policjanci. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę