Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 16 maja 2022 napisz DONOS@

Utrudnienia na drodze do Zambrowa

Główne zdjęcie
Fot. policja

Po zderzeniu osobówki z samochodem ciężarowym w rejonie miejscowości Zbrzeźnica, policjanci na drodze do Zambrowa wprowadzili ruch wahadłowy.

Jak informuje w komunikacie policja, na DK 63 w rejonie miejscowości Zbrzeźnica (powiat zambrowski) doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni kierowca suzuki zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się ze scanią i mercedesem, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna trafił do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę