Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Koncert kolędowy

16 grudnia odbył się w naszej szkole wspaniały koncert kolęd. Udział wzięli: chór pod dyrekcją Pani Agaty Falkowskiej i soliści z PSM II st., którym akompaniował zespół instrumentalny. Cały koncert był przygotowany (za wyjątkiem chóru) przez uczniów naszej szkoły, którzy dokonali wyboru programu, sami zharmonizowali, zinstrumentowali i opracowali wykonywane kolędy. Wyszło rewelacyjnie. Po koncercie wszyscy obecni połamali się opłatkiem. Zdanie słuchaczy jest jedno: należy ten pomysł rozwinąć i uczynić z niego naszą szkolną, łomżyńską tradycję. Dyrekcja szkoły tą drogą chce podziękować młodzieży za pomysł, wykonanie i wkład pracy "po godzinach".


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę