Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Stok w Rybnie otwarty

Główne zdjęcie
Poranna mgła nad stokiem w Rybnie

Pogoda "miło"  zaskoczyła niskimi temperaturami co pozwoliło przygotować stok narciarski w Rybnie i w dziś, w sobotę 11. grudnia został otwarty.

Choć ranek przywitał mgłą, a temperatura oscyluje wokół zera, to od soboty, od godz. 10:00, Stok Narciarski w Rybnie został otwarty. Do zimowego "szaleństwa” dostępna jest część stoku, an której pracują dwa wyciągi, mały dla dzieci i 300-metrowy. Jak przekazuje Damian Jankowski, na stoku od zeszłego roku nie zaszły żadne istotne zmiany. Działa wypożyczalnia sprzętu zimowego i bar. Parking podobnie jak w latach ubiegłych przyjmuje około 200 aut.

- Liczymy, że aura będzie sprzyjać i „zimowe szaleństwo” będzie dostępne w dni powszednie od godz.14:30 do 20:30, a w ferie i weekendy od godz. 10:00 do 20:30 – przybliża Damian Jankowski.

Trudności w utrzymaniu śniegu na stoku przysparza nie temperatura powyżej zera, a deszcz. Na razie prognozy są jednak optymistyczne i można oddawać się zimowej zabawie.  

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę