Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 25 stycznia 2022 napisz DONOS@
211220123502.png

Groźny wypadek w centrum Łomży

Na alei Legionów, tuż przed muzycznym przejściem dla pieszych, znaleziono mężczyznę, który wypadł spod samochodu ciężarowego. Legionów od ul. Sikorskiego do ul. Polowej została zablokowana przez policję.

Na alei Legionów, obok Szkoły Muzycznej, najpierw strażacy a później załoga pogotowia ratunkowego ratowali mężczyznę, który wypadł spod samochodu ciężarowego. Jeden ze świadków zdarzenia relacjonował tak tę sytuację.  Mężczyznę pod ciężarówką zauważyły na ul. Polowej osoby poruszający się samochodem osobowym. Zawrócili i pojechali za tą ciężarówką trąbiąc. Kierowca nie zatrzymywał się, ale skręcił w prawą stronę, w aleję Legionów. Ciężarówka zatrzymała się dopiero przed przejściem, aby przepuścić na muzycznych pasach pieszych i wtedy poszkodowany został na jezdni. Ciężarówka odjechała, skręcając w ul. Sikorskiego, w stronę Zambrowa. 

Jak relacjonował świadek, meżczyzna doznał wielu poważnych urazów. 

Policja informuje, że do potrącenia doszło na pl. Kościuszki i stamtąd czyli około 1,2 km, mężczyzna jechał "pod" ciągnikiem siodłowym lub był ciągnięty. Kierowca ciągnika siodłowego odjechał. 

Sytuacja miała miejsce około godz. 19.30. Pierwsi pomocy udzielali przechodnie i kierowcy. Ze służb na miejsce najpierw dotarli strażacy i to oni podjęli czynności ratunkowe. Karetka przyjechała dopiero po kilkunastu minutach. 

Są utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci. 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę