Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Koncert w Muzeum (30 listopada 2021)

Nie mamy szczęścia do prezentacji osiągnięć naszych młodych artystów. A to kwarantanna, a to lockdown, a to "zwykłe" grypy. Może tym razem? Dla wszystkich melomanów i miłośników szkoły muzycznej zagramy jutro koncert w Muzeum Diecezjalnym w Łomży. Artyści w różnym wieku będą wykonywać różną muzykę. W programie Grieg, Chopin, Paderewski, Naklicki, Sarasate, Galliano, Czajkowski i inni kompozytorzy. Początek koncertu - godzina 18:00 w dniu 30 listopada. Wstęp wolny. Obowiązują maseczki!!

Dyrektor
pon, 29 listopada 2021 19:30
Data ostatniej edycji: pt, 17 grudnia 2021 15:47:20

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę