Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Uczennica SP1 nagrodzona

Hanna Horoszewska, uczennica kl. VIII A Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży, zdobyła tytuł laureata za pracę „O tym szumią drzewa i mówią kamienie” w konkursie „Bez Przedawnienia – Prawda i Pamięć o Piaśnicy i Obławie Augustowskiej”.

W trzech kategoriach: literackim, fotograficznym i filmowym ponad 80 uczniów wysłało swoje prace na konkurs organizowany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Podlaskim Kuratorem Oświaty. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 5. listopada w Muzeum II Wojny Światowej.  

Zebrani na gali goście mieli okazję obejrzeć film nagrany w ramach konkursu oraz zdjęcia wykonane przez młodzież uczestniczącą w projekcie, a także wysłuchać fragmentów nagrodzonych prac. Zwieńczeniem gali podsumowującej projekt było symboliczne zapalenie zniczy i oddanie hołdu ofiarom Zbrodni Pomorskiej i Obławy Augustowskiej.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę