Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 02 grudnia 2021 napisz DONOS@

Marianowo – "czarny punkt" do utraty prawa jazdy

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy w Marianowie – Piątnicy na drodze krajowej 61. W miniony weekend na 6 zatrzymanych dokumentów za przekroczenia prędkości, 5 miały miejsce w tym „czarnym punkcie”.

Policjanci informują, o kolejnych przekroczeniach prędkości w obszarze zabudowanym i zatrzymanych uprawnieniach. Przeważająca większość ma miejsce na DK61 na odcinku Marianowo – Piątnica, gdzie nie tak dawno rozszerzono obszar zabudowany z Piątnicy także na  Marianowo.

Pierwszą osobą, która utraciła uprawnienia do kierowania pojazdami była obywatelka Hiszpanii. W sobotę po godz. 7. w Piątnicy, 41-letnia kierująca fordem przekroczyła dopuszczalną prędkość o 52 kilometry na godzinę. Po godz. 11. w Marianowie zatrzymany został 48-letni mieszkaniec Łap, który w mitsubishi przekroczył dopuszczalną prędkość o 58 kilometrów na godzinę. Po godz. 12. w Marianowie 55-letni mieszkaniec Kolna w audi okazał się być rekordzistą. Mężczyzna jechał z prędkością 115 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 65 kilometrów na godzinę.

W niedzielę wpadły kolejne trzy osoby. Jako pierwsza w Marianowie została zatrzymana 52-letnia mieszkanka gminy Brok. Kobieta jechała toyotą z prędkością 105 kilometrów na godzinę. Po niespełna godzinie, w tym samym miejscu wpadła kierująca lexusem. 37-letnia mieszkanka Warszawy jechała z prędkością 105 kilometrów na godzinę. Ostatnia kontrola miała miejsce po godz.17. w Miastkowie. Mundurowi zatrzymali tam kierowcę bmw. 19-latek z gminy Łomża przekroczył dopuszczalną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. 

Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem oraz otrzymał 10 punktów karnych. 

 

mm
wt, 19 października 2021 11:42
Data ostatniej edycji: wt, 19 października 2021 12:08:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę