Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z dziennikarzem Michałem Olszańskim

Michał Olszański znany i ceniony dziennikarz radiowy i telewizyjny we środę będzie gościł w Łomży. Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Hali Kultury odbędzie się spotkanie autorskie, na które zapraszamy.

Michał Olszański - pedagog i dziennikarz radiowy oraz telewizyjny. Uzyskał dyplom pedagoga na Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Do 1992 pracował w ośrodku dla trudnej młodzieży. W 1995 podjął pracę w Trójce, dla której prowadził audycje sportowe (Trzecia strona medalu, Potrójmy o sporcie) i piątkową Godzinę prawdy; w latach 2000–2001 był dyrektorem tej stacji. Od stycznia 2021 jest dziennikarzem Radia 357. Współpracował z Telewizją Polską, dla której prowadził Magazyn Ekspresu Reporterów i poranny program Pytanie na śniadanie oraz ze stacjami Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Spotkanie autorskie z dziennikarzem odbędzie się 20 października (środa) o godz. 18.00 w Hali Kultury. Spotkanie poprowadzi Marlena Siok.

 

mm
wt, 19 października 2021 09:33
Data ostatniej edycji: śr, 20 października 2021 08:59:33

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę