Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 27 maja 2022 napisz DONOS@

Jak zrobić grę planszową?

Pomóc w tym mają warsztaty on-line, na które zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży. Uczestnicy warsztatów maja poznać podstawowe informacje o tym, jak zacząć pracę nad pomysłem i projektem gry planszowej, jakie są etapy projektowania gier i jak właściwie testować nowo projektowane tytuły.

Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek 12 października, godz. 18.00. Należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:  https://app.livewebinar.com/794-162-288

Warsztaty odbywają się w ramach realizowanego projektu „LEMonGAME” dofinansowanego ze środków konkursu grantowego „Patroni Roku 2021”. Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy warsztatów pod okiem doświadczonego prowadzącego przejdziecie drogę od pomysłu do dzieła, wykonacie model własnej gry i instrukcję do niej. Pozwolą na zdobyć nowych doświadczeń, na działanie kreatywne w zespole.  Zajęcia poprowadzi Paweł Kopijer – autor książek fantasy. Zaprojektowanie własnej gry sprawi wam naprawdę dużo radości. 

Finałem warsztatów będzie konkurs na grę planszową inspirowaną książkami Stanisława Lema LEMonGAME Play. 

 


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę