Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 28 maja 2022 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Pięciu nastolatków z Łomży zniszczyło kładkę - teraz odpowiedzą przed sądem rodzinnym

Jedenastolatek, dwóch dwunastolatków i dwóch trzynastolatków - chłopcy w tym wieku zniszczyli kładkę nad niewielką rzeką w Łomży. O tym akcie wandalizmu mówiliśmy pod koniec września.

Jak wynikało z zapisów monitoringu, kilku chłopców celowo uszkodziło i wyłamało balustrady stalowej kładki. Miejska spółka zniszczenia naprawiła, a swoją pracę wyceniła na ponad dwa tysiące złotych. Zapis z kamer monitoringu otrzymali policjanci.

Kiedy dowiedzieli się o tym rodzice jednego z chłopców, od razu zgłosili się do Komendy Miejskiej Policji. Ich syn przyznał się do winy. Pozostałych chłopców rozpoznał dzielnicowy.

Teraz ich sprawą zajmie się Sąd Rodzinny. Najprawdopodobniej rodzice będą także musieli ponieść koszty naprawy uszkodzonej balustrady.

 

Zdjęcia wandali niszczących kładkę nad Łomżyczką

mm
pt, 08 października 2021 10:39
Data ostatniej edycji: pt, 08 października 2021 10:44:05

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę