Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 19 maja 2022 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Ktoś zniszczył kładkę przy ulicy Wesołej w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. Paweł Wądołowski/Radio Białystok

Zamiast kilkudziesięciu metrów przy drodze osiedlowej, trzeba przejść ponad kilometr przy remontowanej drodze krajowej. Wszystko dlatego, że ktoś w nocy zniszczył kładkę przy ulicy Wesołej w Łomży.

Jak mówi kierownik Zakładu Dróg i Zieleni Krzysztof Siedlecki kładka łączy dwie części osiedla i prowadzi nad niewielką rzeką.

- Przy ulicy Wesołej jest kładka dla pieszych nad Łomżyczką. Dostaliśmy zgłoszenie, że jest wyrwana poręcz. Prawdopodobnie jacyś chuligani bawili się, machali i barierkę przewróci. W tej chwili kładka jest zabezpieczona i wyłączona z użytku - mówi.

Z kładki korzystają przede wszystkim uczniowie, którzy z osiedla domków idą do szkoły podstawowej. Jak mówią mieszkańcy, teraz zamiast kilkudziesięciu metrów przez kładkę, uczniowie będą musieli iść dużo dłuższą drogą, która będzie poradziła także przy fragmencie drogi krajowej nr 61, czyli ulicy Wojska Polskiego.

Sprawą zajmują się już policjanci. Analizują między innymi zapis z kamer monitoringu, które są zamontowane przy wejściu na kładkę.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę