Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 października 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Bydło, konie, owce, kozy i króliki na wystawie zwierząt hodowlanych w Szepietowie

W Szepietowie rozpoczyna się w sobotę (4.09) XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

W ubiegłym roku wystawę trzeba było odwołać, podobnie jak większość imprez plenerowych organizowanych przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Ale zainteresowanie wystawców pozostało, chociaż tradycyjny termin, czyli koniec czerwca, przesunięto na początek września.

Będzie można podziwiać 140 sztuk bydła mlecznego, około 30 bydła mięsnego, a także konie zimnokrwiste, owce i kozy.

- Nie będzie na wystawie ze względu na ptasią grypę drobiu, a także trzody chlewnej, której udział w takich imprezach został wykluczony po wybuchu w Polsce ASF. Po raz ósmy za to swoje zwierzęta zaprezentują hodowcy królików - mówi dyrektor PODR w Szepietowie Wojciech Mojkowski.

Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych towarzyszą jak co roku Dni z Doradztwem Rolniczym, a odbywa się ona dziś (sob. 4.09.) w godzinach: od 8:00 do 14:00 i w niedzielę (5.09.) od 9:00 do 16:00.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę