Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 września 2021 napisz DONOS@

Kolizyjny piątkowy wieczór

Do dwóch kolizji doszło w piątkowy wieczór w Łomży. W obu przypadkach przyczyną było najechanie na tył poprzedzającego pojazdu. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Około godz. 19, w niedalekim odstępie czasowym doszło do dwóch kolizji.

Na skrzyżowaniu ul. Przykoszarowej z ul. Legionów kierowca bmw nie "zauważył" auta przed sobą i najechał na tył innego bmw. Siła uderzenia była na tyle duża, że uszkodzony został kolejny samochód, kia oraz stojący obok mercedes. Osoba z uderzonego bmw trafiła do szpitala. Nieoficjalnie, od sprawcy czuć było alkohol. Świadkowie mówili o 3 promilach alkoholu w organizmie.  Na miejscu ruch z ul. Przykoszarowej w ul. Legionów nie odbywa się. Natomiast od ul. Legionów w ul. Przykoszarową odbywa się normalnie. 

Inne zdarzenie, które wydarzyło się w podobnym czasie było na ul. Sikorskiego, przed zjazdem w ul. Zdrojową. Tu także doszło do najechania na tył pojazdu, który prawdopodobnie zatrzymywał się przed przejściem dla pieszych. Na jezdni został długi ślad hamowania sprawcy.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę