Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 września 2021 napisz DONOS@

Martwy mężczyzna znaleziony w Kalinowie

Przed południem w Kalinowie znaleziono martwego mężczyznę. Policja zabezpieczyła ciało i trwają czynności co do ustalenia przyczyny zgonu.

O 11.15 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży o znalezieniu martwego mężczyzny na jednej z posesji w Kalinowie – informuje Urszula Brulińska z biura prasowego KMP. Osobę na swojej łące znalazł sąsiad, ów mężczyzna doglądał pszczół i kosił trawę na Jego posesji. Z informacji policji wynika, że sąsiad od kilku dni nie widział tego mężczyzny, dopiero dziś znalazł martwego w trawie na swojej działce. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili czynności na miejscu znalezienia. Brulińska informuje, że została zlecona sekcja zwłok, która pomoże ustalić przyczyny śmierci. 

Znaleziony mężczyzna to 61-letni mieszkaniec gminy Piątnica.

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę