Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 września 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Cztery Podlasianki z szansą na tytuł Miss Polski

Główne zdjęcie
Aleksandra Wasik, Miss Ziemi Łomżyńskiej 2021

Cztery Podlasianki będą reprezentowały nasze województwo w tegorocznym Finale Miss Polski. Aż dwie pochodzą z Ziemi Łomżyńskiej, chociaż do etapu ogólnopolskiego dostały się, startując w różnych eliminacjach.

Dwudziestoletnia Ola Wasik pochodzi z Nowogrodu i zdobyła tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej. Jak mówi, możliwość reprezentowania naszego województwa to dla niej bardzo duże wyróżnienie, ale też stres.

- Troszeczkę się denerwuję, ale staram się podejść do tego ze spokojną głową i po prostu być sobą. Czuję ogromną dumę i jestem naprawdę wdzięczna za taką szansę, którą otrzymałam. Mam nadzieję, że jak najlepiej będę reprezentowała naszą Ziemię Łomżyńską i przeżyję po prostu piękną przygodę.

Na gali finałowej Miss Polski 2021 zobaczymy też mieszkającą w Łomży, ale studiującą w Białymstoku, tegoroczną Miss Podlasia, Weronikę Przestrzelską. Jak mówi, już przygotowuje się do zgrupowania w Małopolsce, które rozpoczyna się w połowie sierpnia. 

- Zgrupowanie to jest taki czas, w którym chcesz pokazać się jak najlepiej i dać z siebie wszystko. Myślę, że jest sporo osób, które pokładają we mnie nadzieję i czuję może jakiś stres, troszkę ekscytacji, może niepewność. Bo nie wiadomo, co mnie czeka i jak zakończy się gala finałowa - podsumowuje Weronika.

W Finale nasze województwo będą także reprezentowały II Wicemiss Podlasia - Klaudia Modzelewska i Natalia Brzozowska, która dostała tzw. dziką kartę od organizatorów konkursu.

Tegoroczną Miss Polski poznamy 20 sierpnia. 

 

210819083017.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę