Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 czerwca 2022 napisz DONOS@

Inga Wawrzynkowska - Sukcesy w pandemii

Nawet w czasie pandemii nasi uczniowie nie przestają uczestniczyć w konkursach - oczywiście organizowanych online, co nie umniejsza ich rangi czy znaczenia. I tak w konkursie ISCART INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION który odbył się w kwietniu w Lugano (Szwajcaria) Inga Wawrzynkowska przygotowana przez mgr Monikę Zarzycką zdobyła I miejsce w kategorii instrumentów smyczkowych uzyskując 99 punktów na 100 możliwych. Gratulujemy Indze i życzymy dalszych sukcesów !

Dyplom Ingi
Dyplom Ingi

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę