Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Prędkość ... to za mało

Przekroczył prędkość, podawał się za brata, był po użyciu alkoholu!! Jakby tego było mało już 2 lata temu cofnięto mu uprawnienia do kierowania wszelkimi pojazdami.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji pochwalili się kierowcą, któremu brakuje wyobraźni na drodze, ale w kontakcie z policjantami już nie. W poniedziałkowe popołudnie policjanci z łomżyńskiej drogówki mierzyli prędkość na Wojska Polskiego. Tam też wpadł kierujący renault megane, który  w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 20 kilometrów na godzinę. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Siedzący za kierownicą mężczyzna chcąc uniknąć odpowiedzialności za swoje wykroczenie podawał dane swojego brata. Wpadł, bo nie pamiętał jego dokładnej daty urodzenia. W końcu, okazał się być 33-letnim mieszkańcem województwa łódzkiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierował autem po użyciu alkoholu, "wydmuchał" 0,23 promila. Jakby tego było mało, policjanci ustalili, że 33-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Te zostały mu cofnięte w 2019 roku przez sąd w Piotrkowie Trybunalskim. Teraz mężczyzna odpowie za niestosowanie się do wyroku sądu jak też za szereg wykroczeń których się dopuścił. 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę